Як наповнити свій сайт контентом?

Ми передбачаємо, що на даному етапі, Ви вже розумієте, що має бути на вашому сайті та в якій послідовності! Якщо ж ні, рекомендуємо ознайомитись з першою частиною публікацій у меню "Як це працює"!

Ми повністю відокремлюємо контент від шаблону

Однією з основних наших унікальних відмінностей (від конструкторів сайтів) є те, що ми повністю відокремлюємо контент від шаблону сайту. Тому всю інфорамцію, яку Ви хочете розмістити в себе на сайті потрібно заповнювати в текстових полях, а не на самому сайті, і все це більше нагадує заповнення облікового запису у соціальній мережі, а не створення сайту. Сами такий підхід в подальшому Вам дозволить гнучко змінювати цей контет і не порушувати структуру сайту. Проте сама структура сайту (і усіх сторінок) подана у форматі набору блоків сайту.

 

Структура сторінки сайту

 

Внизу цього наборі блоків є можливість додати новий блок, натиснувши "Додати блок".

Далі обравши потрібний блок Ви побачите "превю" цього блоку та появляться функціональні кнопки, за допомогою яких Ви зможете: редагувати контент, змінювати послідовність блоків, видаляти чи тимчасово вимикати блок.

 

Превю та функціональні кнопки

 

Давайте детальніше розглянемо редагування контенту

Блок має дві складові - загальний контент та однотипні елементи

Якщо Ви уважно ознайомились з першим розділом "Як це працює", Ви памятаєте що кожен блок на сайті має дві складові - загальний контент та однотипні елементи. 

 

Дві складові блоку - загальний контент у розділі "Загальні налаштування". Далі по списку ідуть однотипні елементи

 

Обравши потрібний Вам елемент (чи загальні налаштування) Ви будете мати змогу налаштовувати сами обраний вами елемент. Якщо Ви не введети деякі поля, то це буде вказівка нашій платформі не відображати даного елемента на сайті. Наприклад, якщо не заповнювати поле "Назва кнопки", то відповідна кнопка не буде показана на сайті взагалі. Внизу під усіма полями буде можливість зберегти зміни. Також у верхньому правому кутку однотипних елементів буде можливість або ж збререгти зміни (аналогічно до кнопки внизу) або видалити поточний однотипний елемент.

 

Редагування контенту в елементах блоку

 

Таким чином обравши певний набір блоків Ви зможете наповнити їх релевантним для своєї діяльності контентом, розмістити інформацію про свої послуги, розмістити портфоліо, при потребі оновлювати всі дані, а також розмістити форму зв'язку з Вами.

Ознайомтесь з відео

 

 

Контент

 

Блоки

 

Сторінки