Сервіс гнучкого контенту
easy
L
anding

УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ

Наша мета - надати можливість малому та середньому бізнесу швидко, якісно та доступно створювати веб-сайти і самостійно вносити зміни у їх контент

Андрій Онкін

Підприємець

https://onkin1979.elanding.com.ua

Швидко отримав! Все зрозуміло й легко! Дуже вдячний!

Василь

Підприємець

https://santeh.co.ua

Замовляв створення сайту для сантехнічної компанії у розробника, і залишився дуже задоволеним їхньою роботою. Сайт був розроблений швидко та професійно. А головне ,демократична ціна як на такий сервіс.Дизайн відповідає нашим очікуванням, і функціональність сайту допомагає нашим клієнтам легко знаходити інформацію про наші послуги. Розробник був і є завжди на зв'язку і готовий враховувати наші побажання. В цілому, це було дуже позитивне співробітництво, і я рекомендую Ігора для створення різних сайтів.

Олексій Новожилов

Підприємець

https://novbud.online

платформа elanding — це реально зручна та проста у використанні платформа для створення своєї сторінки, сайту, блогу, лендінгу або не величкого інтернет-магазину. При цьому не обов'язково знати код для написання сайту з нуля. Хочу ще відмітити важливу річ, редагувати контент своїх сторінок можна з телефону. Команда elanding завжди підкаже як зробити краще або надасть декілька варіантів для вирішення проблеми. Платформа розвивається, додуються покращення функціоналу... в підсумку, рекомендую спробувати. Команді elanding бажаю успіху та процвітання.

Olena Martysheva

Коуч

https://helenm683.elanding.com.ua

Швидка та якісно проведена робота по організації сайту, легке наповнення та робота по корекції. Зрозуміле меню налаштувань та проста логіка для користувача. Дуже задоволена роботою!

Ігор Кирилленко

https://igorkis85.elanding.com.ua

Дуже швидко в якісно зробили мені сайт і надзвичайно класний супровід. Рекомендую.

Cura Life

https://curalife.com.ua

Потрясающий ресурс, удивительный контруктор и уровень коммуникации его разработчиков с заказчиками. Благодаря сотрудничеству с EasyLanding мы сэкономили немаленькую сумму и получаем удовольствие от сотрудничества. Теперь создавать сайт это не просто, а очень просто и еще и приятно. Всегда можешь добавить и изменить что-то, видишь свою статистику, продвигаешь SEO. Быстро можешь анализировать посещаемость, географию, принимать решения по продвижению. Жить стало веселее и эффективнее!

Петро Дорожівський

https://ksz.in.ua

Товар якісний, отримав вчасно замовлення!Рекомендую продавця!

Як ми працюємо?

Швидко

Ми створимо прототип вашого сайту за 2-3 години, а сайт "під ключ" - за добу

Просто

Надайте нам публічну інформацію про себе і ми самі структуруємо її у контент сайту

Доступно

Оберіть зручний спосіб розрахунку: щомісячні дрібні платежі, або ж оплата за рік

Гнучко

Ми розвиваємо функціонал, тому і можливості вашого сайту теж будуть розширюватись

Чому варто обрати easyLanding?

Швидкий та адаптивний сайт

Ви отримаєте швидкий та адаптивний (під усі пристрої) сайт з можливістю оновлювати контент просто зі свого телефону.

SEO та Google індексація

Сайт матиме правильну SEO структуру та буде доданий до карти easyLanding, що дозволить миттєво індексувати його в Google.

Що Ви зможете робити?

Створювати додаткові сторінки

При потребі створюйте або клонуйте сторінки свого сайту для нових потреб

Публікувати власні статті

Публікуйте статті з ключовими словами для просування сайту в Google без необхідності вкладати кошти в SEO

Створювати комерційні пропозиції

За необхідності створюйте персональні сторінки для комерційних пропозицій своїм клієнтам

Налаштовувати продажні лендінги

Створюйте продажні лендінги під свої потреби, товари чи послуги та отримуйте заявки від клієнтів

Керувати сайтом з мобільного телефону

Всі ці дії Ви зможете здійснювати просто зі свого мобільного телефону

Наші роботи

 • Всі
 • Берці
 • Фінанси
 • Вітаміни
 • Репетитор
 • Дзюдо
 • Будівництво
 • Сантехніка
 • Студія

Залишились запитання?

І так і ні. Загалом більшість сайтів схожі один на одного або й навіть ідентичні з точки зору структури. Проте на дизайн сайту та його "схожість" до інших впливають фото-відео контент сайту, текстовий контент, кольорова гама та інші фактори, які можливо змінювати у нашому сервісі.

Тому, попри шаблонний підхід до генерації сайту, ми особисто допоможемо налаштувати обліковий запис та зробити Ваш сайт унікальним.

Та ми на цьому не зупинились та пішли ще далі! Розробили послугу "Міграція", що дозволяє інтегрувати будь-який дизайн сайту у наш сервіс.

Сьогодні, єдине, що залишається незмінним - це постійні зміни. Тому ми розробили сервіс гнучкого контенту, основна задача якого - дати Вам можливість керувати (змінювати, видаляти та додавати) контентом свого вебсайту або індивідуальної сторінки самостійно, у простому форматі та з мобільного телефону.

Сервіс easyLanding дозволяє за лічені секунди згенерувати для Вас сайт на основі професійних адаптивних шаблонів з можливістю інтеграції модуля блогу. Ви також зможете налаштовувати дизайн, щоб зробити його унікальним, або інтегрувати свій вже наявний сайт чи індивідуальний дизайн у сервіс гнучкого контенту.

Унікальність полягає в самому підході до створення сайтів. Ми не пропонуємо створювати сайт на "псевдопростому" конструкторі, який погано адаптований під мобільні телефони та вимагає базових знань у проектуванні сайтів.

Ми створимо для Вас сайт самостійно на основі даних, які Ви надасте (заповнивши прості форми-блоки сайту). Після створення Ви зможете змінювати їх самостійно прямо зі свого телефону.

Увійдіть за допомогою облікового запису Google та виберіть шаблон сайту. На даному етапі у Вас буде свій сайт з базовими блоками та контентом за замовчуванням, який містить підказки для Вас, як наповнити контентом ваш сайт.

В подальшому Ви зможете:
 • Змінювати дизайн свого сайту (шрифти, розмір тексту, кольорові гами).
 • Змінювати фото-контент, тим самим формувати свій унікальний стиль сайту.
 • Змінювати шаблон, при потребі.
 • Формувати безліч сторінок та безліч публікацій у блозі.
 • Переглядати зміни перед їх публікацією.
Цей процес дозволяє вам легко створити та налаштувати свій веб-сайт, не потребуючи спеціальних знань у програмуванні чи дизайні.

Здебільшого так! Ми надаємо послугу "Міграція", яка дозволяє перенести будь-який сайт на нашу платформу.

Проте, варто зазначити, що це індивідуальний процес, який вимагає аналізу. Якщо дана послуга Вам цікава - залиште заявку, і ми обговоримо деталі.

Напишіть нам зручним для Вас способом

Або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!